הקדמה
1.1. האתר “ארבליטה”, arbelita.com, הוא חנות אינטרנטית המשמשת כאתר למכירת בגדים יד-שנייה. לעיתים ישנן מכירות המתבצעות במיקומים פיזיים, בנוסף לאתר האינטרנט.
1.2. הנך מוזמן/ת לקחת בו חלק, בכפוף להסכמתך לתנאי השימוש אשר יפורטו להלן. כדי לעשות שימוש באתר, יש להסכים לכל תנאי השימוש.
1.3.השימוש באתר זה על כל תכניו, עשויים להשתנות מעת לעת.
1.4.הנהלת “ארבליטה” שומרת לעצמה הזכות לעדכן את תנאי השימוש המוצגים להלן מעת לעת וללא התראה או אזכור מיוחד בערוצי האתר השונים או בהודעה אישית כלשהי.
1.5. האתר מופעל על ידי ארבל אשד, ע.מ. 021517917 (“ההנהלה” או “המפעילה”), בכתובת עמישב 42 תל אביב.
1.6 בכל שאלה ו/או הבהרה בנוגע לפעילות האתר ניתן לפנות בכתובת: arbelita.4kids@gmail.com.
1.7 בתנאי השימוש ובכל הטקסטים המופיעים באתר לשון יחיד משמעה גם לשון רבים ולהיפך, ולשון זכר משמעה לשון נקבה ולהיפך.

1.8 הרוכש/ת באתר זה מצהיר/ה ומתחייב/ת שהוא/היא כשיר/ה ומוסמכ/ת להתקשר בהסכם זה וכי גילו/ה הינו 18 לכל הפחות. אם אינך מסכימ/ה לאמור לעיל, אינך מורשה/ת להשתמש בשירותים המוצעים באתר זה.

מדיניות אספקת מוצר 

1.9 באתר יוצעו מגוון מוצרים למכירה, המחירים באתר כוללים מע“מ, אלא אם צוין אחרת במפורש.

1.10 בסיום ביצוע רכישה באתר בכרטיס אשראי או PayPal, החיוב הינו מיידי, חשבונית מס קבלה ומייל אישור על ההרשמה יישלחו לאחר. התשלום באופן אוטומטי ממערכת משולם ומערכת רב מסר.

1.11 במידה ונבחר אמצעי תשלום של אפליקציית תשלומים, הלקוח יעביר את התשלום לעסק באפליקציית תשלומים לבחירתו והעסק מתחייב לאשר את ההזמנה והתשלום לאחר מכן וכן לשלוח חשבונית מס קבלה.

במקרה בו לא קיבל המשתמש מייל אישור, חשבונית מס קבלה, או כל מוצר דיגיטלי אחר אחר  אשר נבעו מכשל מחשובי יש לפנות לאתר בכתובת הדוא“ל arbelita.4kids@gmail.com

איסוף מידע והסכמה
2.1. בכל רכישת פריט/ים, מסירת פריטים למכירה או הרשמה לאתר “ארבליטה”, כחלק מהתהליך אנחנו אוספים מידע שסיפקת, כגון שם, כתובת, טלפון וכתובת אימייל. מידע זה משמש אותנו לעדכן אותך על דברים חדשים שקורים באתר, מבצעים ועדכונים, בכפוף לרישומך לניוזלטר. בכל רגע ניתן להסיר את האימייל שלך מהתפוצה ולהפסיק לקבל מאיתנו הודעות.
2.2. הקלדת הפרטים במהלך רישום לאתר “ארבליטה”, רכישה באתר או העלאת פרטים למכירה, מהווה הסכמה לאיסוף מידע זה.
2.3. בזמן הגלישה באתר “ארבליטה”, נאסף מידע באופן אוטומטי בדבר ה-IP של המחשב שלך. מידע זה משמש ללמידה על הדפדפן ומערכת ההפעלה.
2.4. אנחנו ב”ארבליטה” , ופלטפורמת WordPress משתמשים במידע הזה לעדכונים על אתר “ארבליטה” וכן לצרכים השיווקים שלנו בלבד, ואנחנו לא מעבירים את המידע לגורם חיצוני כלשהו שאיננו קשור לחנות האתר ולפלטפורמת WordPress, להוציא מקרים בהם החוק מחייב את האתר להעביר מידע, או במידה ולא קיימת את תנאי השימוש של אתר זה.

משלוחים והחזרות
3.1. מובאים בעמוד “איך זה עובד” והינם חלק ממדיניות האתר “ארבליטה”.
3.2. ניתן להחזיר את הפריט(ים) בתוך 14 ימים קלנדריים מהיום בו קיבלת אותם ולקבל החזר כספי או זיכוי באתר. יצוין כי על פי דין ניתן יהיה לחייב בדמי ביטול בסך 100 ₪ או 5% ממחיר העסקה, הנמוך מהשניים.
3.3. כדי לבצע את ההחזרה, יש לענות על המייל של אישור ההזמנה, או הקבלה, ל- arbelita.4kids@gmail.com, תוך 14 יום לכל היותר ממועד קבלת ההזמנה, ולאחר אישור ההחזרה לשלוח את הפריטים בדואר רשום.
3.4. אין החזר על עלות משלוח החזרת הסחורה.
3.5. במקרה של אישור החזר כספי, נעבד את הבקשה בתום מספר ימים, והחזר יועבר דרך חשבון ה- PayPal שלך או דרך כרטיס האשראי שלך – בהתאם לאופן בו התבצע תשלום ההזמנה המקורית. לא ניתן לקבל החזר דרך כרטיס דירקט – במקרה זה על הלקוחה להעביר פרטי חשבון בנק, כדי שהזיכוי יתבצע.
3.6. כדי לקבל החזר כספי או זיכוי באתר, על הפריט(ים) להיות באותו מצב כפי שקיבלת אותם. ההחלטה על מצב הפריטים נמצאת בלעדית בידי “ארבליטה”.
3.7. אם חלפו מעל 14 ימים קלנדריים מיום האספקה, לא נוכל להציע החזר כספי או אפשרות החלפה.
3.8. לא ניתן לקבל החזר או אפשרות החלפה עבור פריטים שאינם במצבם המקורי.
3.9 יובהר כי לא ניתן להחזיר מוצר אשר נעשה בו שימוש ולא יינתן זיכוי כספי בעבור החזרתו זולת מקרים בהם מדובר במוצר פגום, והכל בכפוף להוראות הדין לרבות חוק האחריות למוצרים פגומים, תש”ם-1980.
3.10 שירות המשלוחים ניתן על ידי צד שלישי אשר אינו בשליטת ההנהלה ולא באחריותה. על כן ההנהלה לא תהא אחראית בגין כל נזק אשר ייגרם על ידי כל גורם אשר יספק את שירות השליחים כמפורט לעיל, לרבות נזק הנובע מרשלנות ו/או מאיחור באספקת המשלוח. יצוין כי ככל והמשלוח לא ייאסף על ידך, ניתן יהיה לשלוח את ההזמנה בשנית לאחר שתישאי בעלויות המשלוח החוזר.
3.11 ישובים מרוחקים – עשויות להיות עלויות נוספות למשלוח. אספקת מוצרים על ידי חלוקת משלוחים הנה בתחומי ישראל בלבד וכפופה לפריסת חברת המשלוחים. במקרים מסוימים, עפ”י שיקול דעתנו, המוצרים יועמדו לרשות הלקוחה לאיסוף במקום סמוך ומקובל, אשר יתואם עמה מראש.

קנייה דרך אתר “ארבליטה”או במכירות פיזיות מטעם “ארבליטה”:
4.1. מחירי הפריטים אינם כוללים עלות משלוח.
4.2. מחירי הפריטים ועלות המשלוחים עשויים להתעדכן מעת לעת, ללא הודעה מוקדמת.
4.3. מבצעים, קופונים והנחות למיניהן עשויים להיפסק בכל רגע, ללא הודעה מוקדמת.
4.4. תמונות המוצרים המופיעות באתר ודפי אינטרנט נוספים הקשורים ל “ארבליטה” (כדוגמת FACEBOOK, INSTAGRAM ) מיועדים להמחשה בלבד, ואינם מחייבים את “ארבליטה”. כמו כן ייתכנו שינויים ופערים בין מחירים המופיעים באתר למחירים המופיעים בדפים ברשתות החברתיות, ומה שיחייב את ההנהלה הינו המחיר המופיע באתר בלבד.

תקנות והנחיות מכירת בגדים דרך האתר
4.5. מסירת בגדים למכירה מותנית בכל התנאים וההנחיות המפורטות בעמוד “למכור אצלנו”, עם עדכונים שעשויים להתרחש מעת לעת כמו גם מבצעים שיפורסמו ברשתות החברתיות. הנהלת “ארבליטה” רשאית לא לקבל בגדים למכירה ממשתמשת, לפי שיקול דעתה, וכן לא תקבל בגדים למכירה ממשתמשת שלא עמדה בתנאים ובהנחיות המפורטות בעמוד המכירה.
4.6. הפריטים שמועלים לאתר על-ידי הנהלת “ארבליטה” נבחרים על-פי שיקולים פנימיים וההנהלה רשאית לדחות כל מספר של פריטים שהגיעו אליה, ו\או להעלותם לאתר בתזמונים שונים.
4.7. פריטים שהוחלט שלא יעלו לאתר יילקחו ע”י ידי בעליהם חזרה ממשרדי האתר תוך 7 ימים מהגעתם או יתרמו לעמותות שונות על פי החלטת “ארבליטה”. אם בתום 7 ימים לא ייאספו, גם כן יתרמו לעמותות שונות.
4.8. העברת התגמול, באמצעות קרדיט באתר או בתשלום כספי, בהתאם לסיכום בין ההנהלה לבין בעלת הפריטים, יתבצע תוך תיאום בין הצדדים, בין ה1 ל5 לכל חודש קלנדרי ובתנאי שהתשלום הכספי לא ירד מ-50 ש”ח.
4.9. התגמול יתבצע באמצעות קרדיט באתר או בתשלום כספי, בהתאם לסיכום בין ההנהלה לבין בעלת הפריטים. אופן התגמול נתון לשיקול הבלעדי של ההנהלה. הנהלת “ארבליטה” שומרת את הזכות לייצר שיתופי-פעולה שונים עם מודל תגמול אחר מהמפורסם באתר.  
4.10. העברת התגמול תתבצע לאחר מענה מצידה של בעלת הפריטים להודעת וואטסאפ או אימייל שתשלח אליה מעת לעת, כאשר עומדת יתרה לזכותה. במידה ובעלת הפריטים לא תענה, בתום 30 יום, מיום הודעת האימייל השנייה שתשלח אליה, הנהלת “ארבליטה” רשאית לבטל את התגמול. על בעלת הפריטים לוודא שהיא מקבלת את הודעות המייל ואם ישנה בעיה עליה לפנות להנהלת “ארבליטה”.
4.11. חישוב התגמול הוא על-פי המחיר הסופי בו נמכר הבגד, לאחר הנחות אם היו כאלו.
4.12. פריטים שירדו מהאתר יתרמו לעמותות. לא ניתן לקבל פריטים שהועלו לאתר בחזרה.
4.13. המחירים נקבעים על-ידי הנהלת “ארבליטה” בהתאם למדיניות פנימית והם עשויים להשתנות בכל רגע נתון ללא הודעה מראש.
4.14. פריטים יכולים לרדת מהאתר בכל רגע נתון בהתאם לשיקולי הנהלת “ארבליטה” ללא הודעה מראש.
4.15. כל הזמנה של מסירת בגדים למכירה מותנה באישור הנהלת “ארבליטה”, שאינה מחוייבת לאשר כל הזמנה או בקשה כזו.

אחריות “ארבליטה”:
5.1 ההנהלה משתדלת לוודא כי כל הפרטים, התיאורים ותמונות המוצרים המופיעים באתר הינם נכונים. עם זאת, ייתכנו שגיאות בתום לב בכל הנוגע לתיאור או לתמונות המוצרים באתר, ומראה המוצר המופיע על הצג של מכשירכן עלול להיות שונה מהמראה בפועל עקב הבדלים הנובעים, בין השאר, מהגדרות התצוגה ואיכות המסך במכשירכם, ובכל מקרה יובהר כי תמונות המוצרים המופיעות באתר הינן לצרכי המחשה בלבד אלא אם צוין אחרת בדף המוצר ואינן מחייבות באופן כלשהו את ההנהלה.
5.2 מכיוון שמלאי המוצרים משתנה מעת לעת, ייתכן ומוצר אשר יוזמן לא יהיה זמין במלאי של ההנהלה בעת ההזמנה. על כן ההנהלה שומרת לעצמה את הזכות שלא לספק למזמינה את המוצר כתוצאה מכך לאחר שתיצור עמה קשר תוך זמן סביר, באמצעות אימייל, ותודיע לה על אי-זמינות המוצר במלאי של “ארבליטה”, מבלי שתהיה לה כל טענה נגדה בשל כך, ותהא רשאית להציע לה מוצר חלופי הנמצא במלאי. היה והמזמינה כבר חויבה בשל הזמנת המוצר אשר אינו נמצא במלאי, תחזיר לה ההנהלה את כספה בגין הזמנת המוצר.
5.3 מבלי לגרוע מהאמור בתנאי שימוש אלה ובכפוף להוראות הדין, ההנהלה שומרת לעצמה במקרים מסוימים את הזכות לבטל הזמנה שבוצעה ואושרה לרבות, אך לא רק, במידה ותימצא טעות בפרטי המוצר אשר נוגעים למאפייניו ומחירו כפי שהופיעו באתר וכן במידה ויתגלה כי הזמנת המוצר נעשתה תוך הפרת תנאי שימוש אלה ו/או תוך פגיעה בצדדים שלישיים. במקרה כאמור ההנהלה שומרת לעצמה את הזכות שלא לספק למזמינה את המוצר כתוצאה מכך לאחר שתיצור עמה קשר תוך זמן סביר, באמצעות אימייל, ותודיע לה על ביטול כאמור מבלי שתהיה לה כל טענה נגדה בשל כך. היה והמזמינה כבר חויב בשל הזמנת המוצר, תחזיר לה ההנהלה את כספה בגין הזמנת המוצר.
5.4 ההנהלה אינה אחראית לכל נזק שייגרם למזמינה ו/או לצדדים שלישיים כתוצאה משימוש במוצרים שיוזמנו זולת מקרים בהם המוצר היה פגום עקב רשלנות של ההנהלה. במקרה זה גובה האחריות של ההנהלה יהא מוגבל ולא יעלה על גובה סכום המוצר הפגום שנרכש.

תוכן האתר
7.1. ההנהלה שואפת לספק את המידע המוצג באתר ללא הפרעות, אך יתכנו הפרעות או תקלות בשל שיקולים טכניים, תקלות צד ג או אחרים, הפרעות בזמינות האתר. ההנהלה איננה יכולה להתחייב כי האתר יהיה זמין למשתמשות והמבקרות בכל עת ולא יינתן כל פיצוי כספי או אחר בשל הפסקת השירות / הורדת האתר.

לינקים חיצוניים
8.1. מעת לעת ההנהלה מפרסמת קישורים לדפי אינטרנט שונים שאינם קשורים ב-“ארבליטה”. ההנהל איננה אחראית לתנאי השימוש והפרטיות הנהוגים בדפים חיצוניים אלו. מומלץ לקרוא את תנאי השימוש והפרטיות הנהוגים בדפים אלו.

קניין רוחני
9.1 כל זכויות הקניין הרוחני, לרבות הזכויות המוסריות, הזכויות הכלכליות, זכויות היוצרים, סימני המסחר, שמות מסחר, פטנטים, מדגמים, סודות מסחריים וכל זכות אחרת ביחס לאתר לרבות, אך לא רק, התוכן, העיצוב, העריכה וכן אופן הצגתו ועריכתו של המידע המופיע באתר והאתר עצמו שמורות באופן בלעדי להנהלה.
9.2 מבלי לגרוע מהאמור לעיל, האתר, הדפים המקוונים הכלולים בו, הסיווג, הסידור וההצגה של המידע, הדיוורים וכל צורת המחשה אחרת הכלולים באתר הנם בבעלותה הבלעדית של ההנהלה.
9.3 אין להעתיק ו/או לשעתק ו/או לשכפל ו/או להכין יצירות נגזרות ו/או לשנות ו/או להתאים את תוכן האתר במלואו או בחלקו לצורך הפצה, פרסום, הצגה, ביצוע, העברה, שידור, העמדה לרשות הציבור, מכירה ו/או כל פעולה אחרת ללא קבלת אישור בכתב ומראש מההנהלה.
9.4 המשתמשת מתחייבת כי לא תפרסם ברבים את התוכן ו/או חלק ממנו, אלא בתנאים המפורטים באתר. כמו כן, מתחייבת המשתמשת כי לא תפרסם ברבים כל מוצר ו/או פלט של המידע, בין שהוא מודפס ובין שהוא ניתן כקובץ על גבי אמצעים מגנטיים או בכל צורה אחרת וכי לא תעתיק ו/או תשעתק ו/או תשכפל/או תכין יצירות נגזרות ו/או תשנה ו/או תתאים את תוכן האתר במלואו או בחלקו לצורך הפצה, פרסום, הצגה, ביצוע, העברה, שידור, העמדה לרשות הציבור, מכירה ו/או כל פעולה אחרת ללא קבלת אישור בכתב ומראש מההנהלה.
9.5 הבעלות וזכויות הקניין הרוחני בתכנים של צדדים שלישיים, לרבות תמונות אשר מופיעות באתר, הינם הרכוש של בעלי התכנים, ועשויים להיות כפופים לתנאי שימוש של צדדים שלישיים שהעניקו להנהלה רישיון כדין לגבי תוכן כאמור (להלן: “הסכמי צדדים שלישיים”). ההנהלה אינה טוענת לזכויות בעלות ואינה נוטלת כל אחריות לגבי כל סוג של תוכן מסוג זה המוצג באתר. המשתמשת מאשרת כי התנאים של הסכמי צדדים שלישיים כאמור יחייבו אותה בקשר עם שימוש שיעשה בשירות, לרבות כל שינויים עתידיים בהסכמי הצדדים השלישיים.
9.6 ההנהלה מכבדת את זכויותיהם של צדדים שלישיים ונוקטת בצעדים הנדרשים על מנת שלא להפר כל זכות של צדדים שלישיים. ככל ונפגעו זכויותיו של צד שלישי בתום לב ניתן לדווח להנהלה על הפרת זכויות קניין רוחני בדוא”ל אשר פרטיו מופיעים בתנאי שימוש אלה.

שינויים במדיניות האתר
10.1. ההנהלה שומרת את הזכות לערוך שינויים בכל עת במדיניות האתר המפורטת בדף זה וכן בדפים אחרים באתר. ההנהלה מזמינה אותך לעיין לעיתים קרובות במדיניות האתר כדי להתעדכן בשינויים, אם ישנם כאלו.
10.2. במידה וחנות זו תימכר לחברה אחרת, המידע שנאגר יועבר לבעלים החדשים, על מנת להמשיך לבצע את תפעול האתר באופן שוטף.

איזור שיפוט
11.1. בעת שאת עושה שימוש באתר ובמקרה בו התגלעה כל מחולקת, את מסכימה להלן כי האמור לעיל נמצא תחת סמכות השיפוט הבלעדי של החוק הישראלי תוך שימוש במערכת בתי המשפט הישראליים בלבד במחוז תל אביב.

שאלות ובירורים
12.1. במידה ותרצי לדעת או לשנות משהו בדבר המידע שלך, הרישום לאתר, לדווח על תלונה וכל דבר אחר, תוכלי לפנות לסייקל דרך המסנג’ר באתר, בפייסבוק, דרך עמוד יצירת הקשר או דרך המייל – arbelita.4kids@gmail.com.